Drabiny platformowe na kółkach ze stali nierdzewnej

/do bibliotek, gastronomi, szpitali i archiwów/

Firma Mat-Project oferuje drabiny platformowe na kółkach ze stali nierdzewnej. Są to produkty do zadań specjalnych, powszechnie wykorzystywane w takich miejscach, jak biblioteki, archiwa czy duże biura, a więc wszędzie tam, gdzie wysokie regały stanowią podstawę wyposażenia. Dostępne w naszym sklepie drabiny zostały wyposażone w kółka samoblokujące, dzięki którym gwarantują użytkownikom stuprocentową stabilność. Ich stopnie oraz podest pokryto antypoślizgowym materiałem, a trójstronne poręcze na całej wysokości chronią obecną na drabinie osobę przed upadkiem w razie utraty równowagi. Wygodny kąt rozstawu oraz ustawienia stopni sprawia, że korzystanie z drabiny jest komfortowe dla każdego. Na uwagę zasługuje dodatkowe wyposażenie w postaci funkcjonalnej półki, na której podczas wykonywania czynności można umieścić książki i segregatory z dokumentami. Drabiny platformowe na kółkach niezbędne są w każdym miejscu, w którym zachodzi potrzeba sięgnięcia do wyżej położonych miejsc. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zamontowanym kółkom przemieszczanie ich jest łatwe i nie wymaga wielkiego nakładu sił. Proponowane przez nas drabiny wykonane zostały ze stali odpornej na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia długoletnie ich użytkowanie. Nasze drabiny platformowe na kółkach ze stali nierdzewnej zapewniają swoim użytkownikom maksimum wygody przy jednoczesnej całkowitej gwarancji bezpieczeństwa.

Aktualnie w ofercie posiadamy:
Drabiny platformowe ze stali nierdzewnej CCBR
z przeznaczeniem do bibliotek, archiwów, szpitali czy gastronomi.
Drabiny CCBR wyposażone są w platformę roboczą. Wykonane są ze stali nierdzewnej ( stelaż) oraz aluminium przeciwpoślizgowego ( platforma robocza oraz stopnie). Drabiny te są bardzo bezpieczne bo każda wyposażona jest w poręcz ochronną- obustronną, na całej wysokości, barierki i osłonę podestu. Drabiny są ergonomiczne.

Drabiny te dostępne są w 3 typach:
CCBR/A – wersja standardowa – (zdj. A: il.szczebli od 4 – 13) *
posiada tylne dwa kółka zamontowane na stałe oraz 2 frontowe kółka obrotowe z hamulcem
naciskowym
CCBR/AA – wersja wzbogacona – ( zdj.C: il. Szczebli 4-8) *
wyposażona w 4 kółka obrotowe, każde z hamulcem naciskowym .
CCBR /P – wersja z dźwignią hamulcową – ( zdj. D: il. szczebli 4-13)*
posiada 2 tylne kółka zamontowane na stałe oraz 2 frontowe kółka obrotowe z systemem
hamulcowym i dźwignią pedału.
UWAGA: w tym typie należy przed użyciem drabiny odblokować system hamulcowy.

SZCZEBLE DRABINOWE- stopnie:
szczeble drabinowe wykonane są z aluminium ryflowanego i montowane na odlewanych podpórkach z przeciwskrętnymi rowkami i montowane do stelaża drabiny za pomocą śrub. Bez nitów i spawów.

Dane techniczne:
Dopuszczalne obciążenie: 150kg.
(waga użytkownika razem z narzędziami)
– Stelaż wykonamy ze stali nierdzewnej
– Platforma robocza – aluminium antypoślizgowe o wym. 450 x 340mm
– Kółka: tylne o przekroju 140mm oraz frontowe – 100mm

* Platforma robocza wliczana jest w ilość szczebli.
** Wszystkie wymiary w tabeli podane są w milimetrach.